Termální lázně na Slovensku

Termální lázně Podhájska Slovensko

V  termálních lázněch Podhájska se nachází léčivá termální voda, jejíž účinky již pomohly mnoha lidem se v takovém složení nachází jen v této obci a má podobné účinky jako Mrtvé moře. Rekondiční-relaxační komplex slouží pro rekreaci a relaxaci návštěvníků koupaliště.

Termální voda léčivě působí na lidi, kteří trpí průduškovými chorobami a chorobami dýchacích cest.
Napomáhá léčbě dny, stimuluje štítnou žlázu, působí na doléčení zlomenin, zmírňuje bolestivé stavy způsobené revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, či přetrvávajícími bolestmi zad,ale poskytuje také úlevu unaveným a pracovně vyčerpaným lidem.
Bohatá koncentrace síranů, kyseliny křemičité a borité výrazně napomáhá a léčí ekzémová onemocnění, včetně lupénky.
Do Podhájské se jezdí léčit děti s astmatem, účinky této termální vody zdek regeneraci využívá také celá řada sportovců a sportovních klubů různých odvětví.

Složení zdejší vody je unikátní. S nadsázkou by se dalo říci, že Slovensko má moře. Zdejší voda se svým složením velmi podobá Mrtvému moři.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.