Termální lázně na Slovensku

Termální lázně Štúrovo Slovensko

Vadaš Štúrovo - je mezi lidmi oblíbené termální koupaliště. Možná je to i proto, že obrovský areál koupaliště poskytuje různorodé možnosti oddychu, zábavy a relaxu pro děti, dospělé i seniory. Během sezóny jsou každoročně připraveny rozmanité programy pro děti i pro dospělé. Kromě toho se právem pyšní na svůj jedinečný bazén s umělým vlnobitím.

Termální koupaliště Vadaš má 7 venkovních bazénů s teplotou vody 27-36°C (laguna, relaxační, plavecký, dětský, masážní, hvězda) 2 kryté bazény - plavecký, dětský bazén a venkovní sedací, který je v provozu po celý rok do kterého se dostanete z kryté plovárny. Součástí areálu je jezero s vodní plochou 2 ha, kde se dají půjčit šlapadla, čluny nebo si můžete zarybařit. Součástí jezírka je i ostrov, na kterém si můžete zajezdit na koni.

Areál koupaliště nabízí svým návštěvníkům následující služby:

Z relaxačních služeb jsou k dispozici během celého roku masáž, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetický salon, fitness, bar, solárium, hydromasážní vana, cukrárna.
Pro příznivce sportu tu najdete 4 tenisové kurty, minigolf, paintball, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, basketbal, streetbalové hřiště, air-hockey, billiard, lezení po umělé stěně, trampolínu, možnost pronajmutí dráhy na individuální plavání, dvojitý tobogán s délkou 58 m, rýchlošmýkačku s délkou 26m. Pro děti je připravena nafukovací skluzavka, dětský areál, kolotoč, autodrom, dočasné tetování, zaplétání afro copánků, malovací koutek pro děti, příprava osobních suvenýrů, ohniště na opékání.

Občerstvit se můžete v 2 restauracích nebo v množství bufetů a stánků, které splní všechny Vaše požadavky. Ochutnat můžete několik druhů jídel, slovenská i maďarských specialit. Kromě stánků s jídly a nápoji tu najdete stánky a stoly se spotřebním zbožím, ovocem, zeleninou, tiskem a suvenýry.
Okolí Štúrova patří mezi nejvýznamnější vinařské oblasti a také je oblíbeným místem cyklistů. Také nevynechejte výlet do maďarského Ostřihomi a návštěvu baziliky.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.