Termální lázně na Slovensku

Termální lázně Dunajská Streda Slovensko

THERMALPARK v Dunajské Stredě patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační střediska Žitného ostrova. Lázně Dunajská Streda nabízí léčivou termální vodu , park , jezírko , bazény , restauraci, bufety , penzion a kemp .

K dovolenkové pohodě jistě přispějí různé služby jako masáže , pedikúra či manikúra . Ti sportovně založení se mohou pobavit při volejbalu , tenise, plážovém fotbale , minigolfu či na tobogánu . Dětem je k dispozici malé hřiště , kde se mohou pobavit na houpačky, prolézačky a pískovišti .

Na ploše 20 hektarů se kúpaniachtiví návštěvníci mohou osvěžit v šesti bazénech a pro nejmenší je k dispozici jeden dětský bazén . Pěstěný trávník nabízí prostor tak k odpočinku a opalování se , jakož i na různé hry a zábavu . Termální voda teploty 54-56 ° C se získává z geotermálního vrtu o hloubce 1 600 metrů .

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.