Termální lázně Štúrovo

Atrakce - Lázně Štúrovo Slovensko

Hřiště plážového volejbalu a fotbalu, minigolf a tenis
Pro ještě více aktivního odpočinku jsou k dispozici hřiště pro plážový volejbal, plážový fotbal, streetbal a tenis. V areály se také nachází vybavení pro stolní tenis a minigolf.

 Motokárová dráha
Kromě tradičního vyžití v bazénech nabízí termální koupaliště zábavu v podobě motokárové dráhy, čtyřkolek, člunkování na přírodním jezeře. O aktivitu se postarají animátoři, s nimiž si zacvičíte přímo v bazénech. V letních měsících jsou v provozu i kolotoče přímo v areálu.

Výletní plavba po Dunaji
Plavba lodí po naší největší řece by neměla uniknout žádnému správnému dovolenkáři. Plavba začíná v Popey baru, loď pluje nejdříve proti proudu na slovenské straně Dunaje a zpět se vrací po proudu maďarskou stranou. Nenechte si ujít jedinečnou možnost pozorovat nádhernou scenérii z paluby lodi.

Jízda vláčkem ze Štúrova do Ostřihomu
Jednou z atrakcí města je jízda černo-červeným vláčkem, která začíná v Štúrove, prochází náměstím, pokračuje přes most Marie Valérie až do Ostřihomu, kde končí při bazilice. Tímto způsobem můžete strávit příjemné chvíle s Vašimi nejmilejšími az pohodlí sledovat okolní krajinu.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.