Termální lázně Štúrovo

Bazény a atrakce - Lázně Štúrovo Slovensko

Lagúna
Bazén Laguna je prvním a zároveň jediným bazénem s umělým vlnobitím na Slovensku. Bazén předali návštěvníkům 1. července 2004. Laguna je zásobována termálním pramenům koupaliště. Tato voda je smíchána se studenou vodou, získanou z vlastních zdrojů na teplotu cca 30 °C. Vlnobití je vytvářeno mechanickými zařízeními, které jsou zabudovány v bazénových komorách při strojovně. Intenzita vlnobití je regulována pomocí frekvenčních měničů. Hloubka vody se mění od 5 cm při vstupu do bazénu až do 150 cm. Celé stavební dílo bylo provedeno za 3,5 měsíce.

Plavecký bazén

Rozměry bazénu 25x20 m, hloubka 60-120 cm, teplota vody do 36 ° C. Atrakce v bazénu: masážní lavice, vodní lehátka, chrliče.

Zážitkový bazén Relax

Rozměry bazénu 25x20 m, hloubka 60-120 cm, teplota vody do 36 ° C.
Atrakce v bazénu: masážní lavice, vodní lehátka, chrliče. Bazén byl obnoven v roce 2010.

Zážitkový bazén Hvězda

Rozměr bazénu 1350 m2, hloubka vody 90-130 cm, teplota vody 30-32 ° C.Zážitkový bazén byl obnvený v roce 2012. V bazénu se nacházejí několik zážitkové prvky.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.